Зачем?

Забросив прошлые блоги, снова открываю дневник. Зачем? Есть несколько целей.

Основная — изучить и лучше понять WordPress, так как с переходом от версии 2.0.3, на которой пыхтел Blogobig, до текущей 2.6.3, платформа заметно изменилась. А также возобновить свои навыки в колупании cPanel на хостинге, поэкспериментировать с разными плагинами, виджетами и веб-сервисами.

Кроме того, можно в одном месте собрать:

  • дневник;
  • «полезные» ссылки на сайты, к которым хочется вернуться;
  • собственные комментарии и статьи, которые иногда появляются в СМИ, а также презентации на конференциях, кемпах и подобных сборищах.

В общем, писать буду в первую очередь для себя, нерегулярно и пока не надоест (надеюсь, это не последняя запись). Собираюсь в основном писать по-русски, но иногда и по-украински.

diary

Written by Максон Пуговский

Цифровой кочевник из Украины. Я путешествую по миру, воплощая свои мечты, в поисках мудрости и приключений.

2 Comments

  1. Бліна, Максон, ти б хоча б повідомий про новий блог у старому. я якраз вчора відважився видалити фід старого з рідеру, а сьогодні абсолютно випадково вийшов на цей…До речі, не обовязково було переходити на новий сайт. Я розумію що фізично складно оновити двигунець коли пропущено стіки версій… але є така штука як імпорт-експорт записів, то ж можна було просто видалити старий сайт на старому домені, встановити новий двигунець з нуля і залити старі записи. Або хоча б просто перенаправити старий домен на цей сайт…Вобщєм, буду читати тепер цей )))

  2. Міха,скоро повідомлю в Блогобігу. Коли впевнюсь, що буду вести цей блог регулярно і налаштую його остаточно. Бо як бачиш перші два записи я зробив у листопаді, а потім закинув. Двигунець до речі нескладно оновити. Місяці 2 тому я переніс Блогобіг на новий хостинг (поруч з цим блогом) і оновив до поточної версії — він зараз теж 2.7.1. Але це тільки для архіву. Мені зручніше почати новий блог.

Хотите об этом поговорить?