MediaNext – новітні медіа для журналістів

Цього тижня провів два тренінги з новітніх медіа для журналістів – у Києві на вихідних 13-14 червня, і у Львові у віторок-середу, 16-17 червня. Тренінг зветься “ABC з новітніх медіа” – це перший модуль програми MediaNext, яку реалізовує Інтерньюз Україна. Тренінг проводили у парі з Беном Колмері (Ben Colmery), експертом з новітніх медіа з Америки. На цих вихідних модуль-1 повториться у Донецьку, але разом з Беном викладатиме там Сергій Даниленко.

Media_httpmaxoncomuaw_lscpd

Справжній журналіст працює навіть під час навчання – кореспондентка “Німецької Хвилі” (DW) Ольга Веснянка бере коментар у Ілька Кучеріва, директора фонду “Демократичні ініціативи”.

У Києві навчання проводили в офісі Інтерньюзу на Ризькій, 15, і все пройшло дуже добре. Познайомили журналістів з різних видавництв і телеканалів з багатьма онлайновими сервісами, показали, як їх можуть використовувати журналіст. Люди сприйняли нові інструменти з ентузіазмом.

У Львові було гірше – в Західно-Українському Ресурсному Центрі на Золотій, 8, був дуже повільний інтернет, і 16 людей одночасно не змогли одночасно користуватися вебом у нормальному режимі. Ми просувалися дуже повільно і доводилося викидати подробиці, менше розповідати і пробувати функцій, щоб вкластися у програму.

У липні перший модуль викладатиметься для журналістів Вінниці, Одеси та Харкова. Можливо, я проводитиму також і частину цих тренінгів. У серпні почнеться другий модуль вже з іншими тренерами. Заявки можна буде подавати вже з наступного тижня – стежте за анонсами у блозі програми.

Посилання:

Дякую координаторові проекту MediaNext Віталію Морозу за те, що запросив провести тренінг, а також Бенові за безліч цікавих і кумедних історій про його роботу в Корпусі Миру на Львівщині 5 років тому.

У наступному записі будуть презентації та список посилань для учасників.

(Тестую додавання запису через Windows Live Writer).

6 Comments

  1. А как можно было вообще туда попасть?Никакой информации нигде не видел:(

  2. Максон, чи можуть у цьому навчанні взяти участь прості блогери, які не мають посвідчення журналіста? І скільки таке навчання коштує?

  3. Артур, на первый модуль было более 200 заявок. Думаю, инфа рассылалась по каналам, где «традиционные журналисты» тусуются — типа Телекритики. И, наверняка, было в ЖЖ-сообществах. Но тебе на первом модуле делать нечего. Кстати, как и Сергею. Вы и так все или почти все знаете, а чего не знаете — легко подымите самостоятельно.Віталію, це безкоштовний тренінг завдяки гранту European Journalism Center (www.ejc.net), але лише для журналістів.Проте, знаєш, я обмірковую сольну кар»єру тренера з новітніх цифрових медіа для журналістів і маркетинг-спеціалістів. Тому питання як до фокус-групи — ти б заплатив за подібний (вірніше більш advanced) тренінг 200-300 баксів? (диви лінки у наступному записі для уявлення про програму)

  4. Максон, я сам вже продав кілька своїх тренінгів такого типу. Кожен по 127 євро. Ціна мега-дисконтна, сам розумієш.Звернувся до тебе, бо проведення тренінгів не є моїм профільним заняттям, а попит на такі знання вже надзвичайно високий.

Хотите об этом поговорить?